REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chalk Paint – czy można odnowić walizkę?


Odnawianie mebli czy innych elementów domowego wystroju to nie lada sztuka. Nic dziwnego, że przez wiele lat było najczęściej zlecane wyspecjalizowanym w takich usługach zakładom lakierniczym i stolarskim. W ostatnim czasie jednak dzięki coraz większej dostępności odpowiednich farb oraz blogom internetowym promującym styl "zrób to sam", modne staje się własnoręczne odnawianie i malowanie.

Ela Jagódzka, uczestniczka warsztatów w pracowni PatyNowy. fot. PatyNowy

Na powyższym zdjęciu przykład kreatywnego odnowienia starej walizki, która dzięki nadaniu jej odpowiednich kolorów nabrała nowego życia. Zdjęcie zostało zrobione podczas praktycznych warsztatów korzystania z farby Chalk Paint w krakowskim warsztacie PatyNowy.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA