REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Centrum szkoleniowe BASF we Włoszech

We włoskim Cesano Maderno otwarte zostało nowe centrum szkoleniowe BASF Coatings, w którym adepci sztuki lakierniczej będą mogli zgłębiać tajniki nanoszenia lakierów samochodowych. Przewiduje się, że w ciągu roku w ośrodku będzie szkolonych około 800 osób.

centrum szkoleniowe BASF

fot. arch. BASF

W nowym centrum profesjonalni lakiernicy z bogatym doświadczeniem prowadzić będą kursy na różnych poziomach zaawansowania, dotyczące aplikacji farb, ich optymalnego wykorzystania czy doboru kolorów. Uczestnicy szkoleń będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, sprzętem oraz produktami BASF.

Ośrodek wyposażony jest w dwie linie przeznaczone do napraw drobnych zarysowań, dwie nowoczesne kabiny lakiernicze, stację mieszania farb oraz system sieciowania powłok z udziałem podczerwieni. Budowa placówki kosztowała prawie 3 miliony euro, jednak dyrektor zarządzający BASF Italia, Erwin Rauhe, podkreśla znaczenie tej inwestycji: „Jest to nie tylko nowy, znaczący punkt na światowej mapie centrów szkoleniowych BASF, ale również oznaka zaangażowania w działalność lokalną i sposób na zbliżenie się do naszych klientów”.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA