REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Castorama – urodzinowa promocja na farby

Castorama ma już 17 lat! Z tej okazji sklep przygotował dla swoich klientów szereg promocji. W specjalnej ofercie znalazły się również farby ścienne i akcesoria malarskie.

CastoramaUrodzinowa promocja objęła między innymi białą farbę do wnętrz Alpina Renova – cena 58,42 zł za opakowanie 15 l (cena za litr: 3,89 zł). Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ to oferta limitowana – w specjalnej niższej cenie dostępnych jest tylko 8400 sztuk!

Kolejna propozycja to farba lateksowa kolorowa Beckers Väggfärg Colour w cenie 59,44 zł za opakowanie 2,5 l (cena za litr: 23,78 zł). W tym wypadku Castorama przygotowała dodatkową promocję: przy zakupie dwóch 2,5-litrowych opakowań klient ma możliwość zakupu 3 litrów białej farby do sufitu Beckers za 1 zł!

W promocji znalazła się również farba lateksowa kolorowa Dulux Home – cena 46,92 zł za opakowanie 2,5 l (cena za litr: 18,77 zł).

Prócz tego w obniżonych cenach dostępny jest zestaw malarski (kuweta, pędzel, dwa wałki) w cenie 18,94 zł oraz komplet taśm malarskich (2 sztuki) za 19,98 zł.

Z okazji swych 17 urodzin Castorama organizuje również wielką loterię, w której główną nagrodą jest samochód Volkswagen Tiguan Trend & Fun. Szczegóły na stronie Castoramy.

Źródło: Castorama

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA