REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Budma 2017 – podsumowanie

Za nami jedno z największych polskich wydarzeń branży budowlanej – targi Budma. Podczas wydarzenia, które odbyło się w dniach 31 stycznia – 2 lutego w Poznaniu, swoją ofertę zaprezentowało kilkaset firm.

Budma 2017

Fot. Budma

Targi Budma 2017 przyciągnęły przedsiębiorców z całej Polski, i nie tylko. Ponad 800 firm zaprezentowało w sumie kilkaset nowych produktów i technologii. Kilkadziesiąt z nich, w ramach Klubu Premier Budma, klienci mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy. 29 spośród produktów zostało nagrodzonych Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W wydarzeniu udział wzięło kilka tysięcy zagranicznych gości, którzy przyjechali do Poznania z 40 krajów świata. 400 przedstawicieli największych sieci handlowych w Europie uczestniczyło w programie Hosted Buyers. Na towarzyszących targom konferencjach i seminariach wygłoszonych zostało 100 prelekcji.

W trakcie targów Budma odbywają się także różnego rodzaju konkursy – wyłonieni zostali m.in. nowi Mistrzowie Polski w różnych dziedzinach branży wykończeniowej. Warto również wspomnieć o nietypowym osiągnięciu uczestników wydarzenia – na targach pobity został Rekord Polski w szybkości montażu okna dachowego.

Szczegółowe relacje i statystyki ukazać się mają w najbliższych tygodniach. A kolejna odsłona Budmy – już w przyszłym roku.

Źródło: Budma

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA