a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneBrytyjska Federacja Powłok – szkolenia w Indiach

Brytyjska Federacja Powłok – szkolenia w Indiach

Indie to obecnie jeden z najważniejszych rynków na świecie, jeśli chodzi o rozwój branży farbiarskiej. Dlatego też Brytyjska Federacja Powłok wybrała je na kolejne miejsce, gdzie działać będzie jej platforma Coatings Training Institute.

Brytyjska Federacja Powłok Indie

Stworzona przez Brytyjską Federację Powłok internetowa platforma szkoleniowa Coatings Training Institute jest już obecna w 25 krajach na całym świecie. Fot. freephotocc / pixabay.com

Platforma Coatings Training Institute zostanie wprowadzona w Indiach za pośrednictwem Princeton Academy. Instytucja ta ma bogate doświadczenie, jeśli chodzi o edukację z zakresu powłok i innych dziedzin przemysłowych w Indiach, Coatings Training Institute jest natomiast cenioną platformą szkoleniową, dostępną już w 25 krajach (także azjatyckich).

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku prezes BCF Tom Bowtell odwiedził Bombaj, gdzie spotkał się z przedstawicielami lokalnego stowarzyszenia producentów farb oraz rady ds. umiejętności. Po serii rozmów na lokalnego partnera w projekcie uruchomienia platformy CTI w Indiach wybrał Princeton Academy. Strona internetowa, za pośrednictwem której będzie można szkolić się w programie Coatings Training Institute, już działa, a wkrótce cały projekt ruszy pełną parą.

Źródło: pcimag.com