REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Borussia Dortmund świętuje 10 lat współpracy z Evonik

Klub piłkarski Borussia Dortmund w piękny sposób uczcił 10 lat współpracy sponsorskiej z firmą Evonik. Zorganizował specjalny trening piłkarski dla dzieci pracowników firmy.

Borussia Dortmund Evonik

Fot. Evonik / Facebook.com

Świętowanie rozpoczęło się w Wesseling w Niemczech, następnie zaś przeniosło się do Antwerpii, gdzie mieści się jeden z zakładów Evonik. Tam do wspólnej celebracji i szkolenia najmłodszych przyłączyło się 45 zawodników belgijskiego klubu Patro Hoevenen, który również miał powody do świętowania – w tym roku obchodzi 50. rocznicę powstania.

W specjalnym treningu udział mogły wziąć dzieci pracowników Evonik w wieku 7-13 lat. Każdy uczestnik otrzymał specjalny piłkarski zestaw, w tym strój w barwach Borussi Dortmund. Jubileusz trwa – jego hasłem przewodnim jest „10 lat, 10 miast” i oprócz treningów w Niemczech w październiku i listopadzie zaplanowano również podobne szkolenia dla dzieci w Chinach, Singapurze, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Argentynie.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA