REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Białe, niebieskie, czerwone Święta…

Choć na tydzień przed Świętami niewielu z nas myśli już o przedświątecznym malowaniu ścian, podsuwamy kilka aranżacji zaproponowanych przez Farrow & Ball. Eksperci podpowiadają m.in., jak niewielkim kosztem wprowadzić świątecznego ducha do małych, jasnych pomieszczeń.

Święta Farrow & Ball

Białe Święta. Fot. arch. Farrow & Ball

Białe Święta
W pokoju pomalowanym na kolory neutralne (na zdjęciu powyżej biały Wimborne White) idealnie sprawdzą się złote i srebrne dekoracyjne akcenty. Taka kompozycja tchnie nowoczesnym świątecznym duchem. Jeden kolor na ścianach i panelach wprowadza do wnętrza spokój, podczas gdy współczesny twist w postaci listew w szarym odcieniu Pavilion Gray uziemia wizualnie pomieszczenie.

Zimowy Blues

Zimowy Blues

Zimowy Blues
Ten przytulny pokój wprost zaprasza, by spędzić w nim trochę czasu. Fakt, że z natury jest nieco ciemny, został podkreślony niebieskim Oval Room Blue na ścianach. Ton szarości w tym odcieniu nadaje wnętrzu niezwykłą miękkość, dzięki czemu tworzy on idealne tło dla ognia buzującego w kominku oraz płomieni świeczek. Uzupełnieniem tego prostego wystroju są naturalne dekoracje.

Teatralnie Ciemny

Teatralnie Ciemny

Teatralnie Ciemny
Nad tym wystrojem czuwają dwa świąteczne anioły naszych czasów w formie prostych portretów. Ciemne tło (odcień Railings) jest idealne dla kolorowych akcentów – na przykład stosu prezentów w barwnych papierach. Dobierając do tego tła dekoracje, działaj z rozmachem, wybierz bogate odcienie przywołujące na myśl cenne klejnoty. Będą się pięknie, świątecznie wyróżniać.

Ciepłe Czerwienie

Ciepłe Czerwienie

Ciepłe Czerwienie
Czerwony zawsze był kolorem Bożego Narodzenia, a udekorowany na czerwono pokój przywołuje u wielu wspomnienia Świąt z czasów dzieciństwa. W tej nowoczesnej aranżacji na ścianie pojawił się odcień Rectory Red. Do tego nieliczne (by nie przytłaczać) dekoracje w tym samym kolorze, w połączeniu z naturalnymi szarościami i prostą bielą – idealna harmonia!

Leśne Dekoracje

Leśne Dekoracje

Leśne Dekoracje
A może by tak z okazji Świąt przenieść las do swojego mieszkania? Ten rozkosznie prosty wystrój ze ścianami w odcieniu Wimborne White jest idealnym tłem dla zielonych dekoracji. Jeśli masz niewiele przestrzeni, zrezygnuj z choinki i wyczaruj swój leśny zakątek przy pomocy kilku pachnących gałązek, wazoników i wzorów. Roślinne akcenty błyskawicznie wyczarują nawet w tak oszczędnym wnętrzu świąteczny nastrój.

W Odcieniu Różu

W Odcieniu Różu

W Odcieniu Różu
Delikatny kolor Pink Ground na ścianie sypialni nie wygląda wcale cukierkowo. Ten najbardziej miękki i delikatny róż z palety Farrow & Ball doskonale komponuje się z używanymi meblami w stylu vintage oraz ekscentrycznymi osobistymi drobiazgami. Jeśli chodzi o dekoracje świąteczne – wystarczy dodać kilka równie subtelnych gwiazdek i lampek, by stworzyć scenerię, w której każdy chciałby się obudzić w bożonarodzeniowy poranek.

Piękny Hall

Piękny Hall

Piękny Hall
Te urocze schody wręcz się proszą, by świątecznie udekorować je gałązkami! Panele w zielonym odcieniu Arsenic na tle białych ścian Lime White tworzą żywą kompozycję, zaś stopnie pomalowane na niebieski Stiffkey Blue to piękny, nowoczesny twist. Poręcze w szarym odcieniu Purbeck Stone zaś… idealnie nadają się do wieszania świątecznych skarpet. Oby w tym roku wypełniły się po brzegi!

Źródło, fot.: Farrow & Ball

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA