REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF zwiększa produkcję akrylanów UV/EB

BASF rozszerza produkcję akrylanów UV/EB Laromer w swoim zakładzie w Ludwigshafen w Niemczech. Zarząd podjął taką decyzję w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu żywice.

BASF akrylany UV/EB

Fot. arch. BASF

Zwiększając produkcję linii Laromer BASF wzmacnia również swoją pozycję jako czołowego światowego wytwórcy żywic sieciowanych UV/EB. Z większą mocą produkcyjną fabryka zacznie pracować od trzeciego kwartału 2016.

Jak tłumaczy Ulf Neidlein, wiceprezes BASF stojący na czele europejskiego oddziału żywic i dodatków, firma doświadczyła w ostatnich latach dużego wzrostu zapotrzebowania na akrylany UV/EB. Zwiększenie produkcji pozwoli lepiej spełnić potrzeby rynku i zdobyć zaufanie klientów.

Wcześniej, w roku 2014, BASF zwiększył produkcję tego typu żywic w swoim zakładzie w Meaux we Francji. Akrylany UV/EB są wykorzystywane jako spoiwa dla farb na meble oraz podłogowych, tuszów, lakierów nadrukowych, a także powłok na tworzywa sztuczne i metale.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA