REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF podwaja produkcję dyspersji akrylowych

BASF planuje dwukrotnie zwiększyć produkcję swoich dyspersji akrylowych, uruchamiając nową linię produkcyjną w fabryce w Pasir Gudang w Malezji. Wszystko po to, by spełnić potrzeby klientów z rynku azjatyckiego, Australii i Nowej Zelandii.

BASF dyspersje akrylowe

Fot. arch. BASF

Jak wyjaśnia Jeff Knight, starszy wiceprezes oddziału Dispersions and Resins Asia Pacific BASF, w tej części świata rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania nowej generacji, w tym akrylowe dyspersje o niskiej zawartości LZO do wykorzystania w produkcji farb architektonicznych, budowlanych i klejów. Zwiększenie produkcji ma być odpowiedzią na ten trend.

W ramach działań zaplanowano również reorganizację oczyszczalni ścieków. Nowe inwestycje pozwolą do roku 2020 podwoić zdolność produkcyjną. Fabryka w Pasir Gudang produkuje dyspersje od roku 2015, obecnie korzystając z jednej linii produkcyjnej.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA