a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweBASF partnerem WorldSkills

BASF partnerem WorldSkills

BASF Coatings został globalnym sponsorem stowarzyszenia WorldSkills, organizującego jedne z największych na świecie mistrzostw zawodów robotniczych. Współpraca potrwa przynajmniej do roku 2019.

BASF WorldSkills

Fot. WorldSkills

Mistrzostwa WorldSkills są organizowane od roku 1950 z myślą o młodych, utalentowanych robotnikach z całego świata. Celem jest zmotywowanie młodzieży do podjęcia zawodów handlowych lub technicznych.

Wspierając mistrzostwa oddział Automotive Refinish działu BASF Coatings chce się przyczynić do popularyzacji wśród młodych zajęcia lakiernika. Jak wyjaśnia dr Harald Borgholte z BASF Coatings, od wielu lat brakuje chętnych do pracy w branży lakierniczej. Firma chce pokazać, że to ważny zawód, wymagający zarówno kunsztu, jak i umiejętności technicznych oraz efektywnych działań.

Dzięki współpracy organizacja WorldSkills zyskała natomiast kompetentnego partnera, służącego ekspertyzą techniczną. W konkurencji lakierniczej mistrzostw uczestnicy używać będą wyłącznie produktów BASF – lakierów z linii Glasurit lub R-M (w zależności od kraju) oraz środków RODIM.

Źródło: pcimag.com