REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF i nowe pigmenty Firemist Velvet

BASF wprowadza do sprzedaży dwa nowe pigmenty z efektem specjalnym: złoty Firemist Velvet Gold oraz brązowy Firemist Velvet Russet. To ciepłe, metaliczne odcienie idealne do wyczarowania stylowego i lekko staroświeckiego wystroju.

pigmenty Firemist Velvet

Fot. arch. BASF

Nowe pigmenty to kolejne produkty z serii Firemist Velvet, w której znalazły się do tej pory koloranty w odcieniach bieli (perłowy), brązu oraz miedzi. Firemist Velvet Gold oraz Firemist Velvet Russet są przede wszystkim propozycją dla producentów farb dekoracyjnych, którzy chcą zaoferować swoim klientom ciepły, lekko staroświecki wystrój. Pigmenty te mogą być też stosowane w przypadku nadruków na tapetach czy stylowych opakowaniach dekoracyjnych.

Są to pigmenty z efektem specjalnym – ich wygląd zależy od oświetlenia. Pod wpływem światła z boku powierzchnia z pigmentem jest elegancka i matowa, jeśli zaś światło pada wprost na nią, delikatnie się mieni. Prócz tego jest ona lekko teksturowana i miła w dotyku, co dodatkowo tworzy ciepłą i przytulną atmosferę.

Jak wyjaśnia Arno Tuchbreiter, szef działu Pigment Marketing for Industrial and Decorative Coatings, dwa nowe pigmenty to odpowiedź na najnowsze trendy w wystroju wnętrz. Jak donoszą m.in. eksperci AkzoNobel, Behr i Paint Quality Institute, ciepłe kolory z metalicznym połyskiem będą hitem nadchodzącego sezonu.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA