REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF buduje nowe zakłady w Ameryce Północnej

BASF rozszerza swoją produkcję lakierów samochodowych w Ameryce Północnej. Firma zainwestowała blisko 40 mln $ w budowę dwóch nowych fabryk w tej części świata.

BASF Ameryka Północna

Fot. arch. BASF

Nowe zakłady powstają w Greenville w Ohio w USA oraz w Tultitlan w Meksyku. Pierwszy z nich specjalizował się będzie w powłokach elektroforetycznych, zabezpieczających przed korozją, drugi natomiast produkował będzie przede wszystkim wodorozcieńczalne lakiery bazowe, gwarantujące piękny kolor karoserii.

Nowy zakład specjalizujący się w produktach wodorozcieńczalnych to dowód na to, że dla BASF dużą rolę odgrywa ochrona środowiska. Obydwa obiekty natomiast pozwolą koncernowi umocnić swoją pozycję lidera innowacji oraz umożliwią lepszą obsługę klientów, wyjaśnia Frank Hezel, wiceprezes BASF Coatings Mexico.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA