REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta przyjmuje gości z Chin

Jako partner chińskiego oddziału Daimler AG firma Axalta gościła niedawno w swojej siedzibie w Wuppertalu dilerów Mercedesa z Chin. Wizytę złożyło ponad stu chińskich przedstawicieli.

Axalta

Fot. arch. Spies Hecker

17 marca 2015 na zaproszenie Spies Hecker, marki Axalta Coating Systems, do zakładu w Wuppertalu w Niemczech przybyło 114 dilerów i przedstawicieli Mercedes-Benz China. Spotkanie zorganizowano w ramach trwającej już dwa lata współpracy między Spies Hecker a koncernem Daimler w Chinach.

Niemieccy partnerzy opowiedzieli gościom z Chin o długoletniej historii firmy i zaprezentowali najnowsze opracowane technologie lakiernicze. Podjęto również dyskusję na temat tego, jak ma przebiegać dalsza współpraca.

Axalta CS jest partnerem Mercedesa od marca 2013. Na mocy podpisanej umowy produkty Spies Hecker wykorzystywane są przy większości prac lakierniczych w chińskich lakierniach Mercedes-Benz. Na dowód swojego uznania w ubiegłym miesiącu Daimler AG przyznał koncernowi Axalta tytuł Premier Partner na chińskim rynku.

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA