REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta dostawcą lakierów dla producenta autobusów

Koncern Axalta Coating Systems ogłosił nawiązanie kolejnej ważnej współpracy. Jego nowym partnerem w Australii jest Volgren, producent autobusów należący do brazylijskiej spółki Marcopolo.

Axalta producent autobusów

Volgren jest czołowym producentem autobusów w Australii. Fot. arch. Volgren

W ramach współpracy Axalta została oficjalnym dostawcą lakierów we wszystkich zakładach Volgren, zarówno do zabezpieczania nowych pojazdów, jak i do napraw. Koncern będzie też służył szkoleniami oraz wsparciem technicznym.

Przez ostatnie 20 lat firma Volgren korzystała z produktów innego dostawcy lakierów. Jak mówi Michael Healy, manager ds. łańcucha dostaw Volgren, decyzja o zmianie nie była łatwa. W trakcie trwającego trzy miesiące okresu próbnego Axalta wykazała się jednak dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a jakość dostarczonych przez nią lakierów była bez zarzutu. W tej sytuacji zarząd nabrał przekonania, że zmiana pozwoli firmie lepiej się rozwijać.

Amerykański koncern nie tylko służy Volgrenowi zaawansowanymi technologicznie produktami z linii Imron. Zaproponował również techniki aplikacji lakierów, które przyspieszą cały cykl produkcji lub naprawy.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA