REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta Coating Systems: nowe architektoniczne farby proszkowe z serii „Optimum”

Jako jeden z pionierów produkcji farb proszkowych, firma Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA) ponad 20 lat temu wprowadziła drobnostrukturalne farby proszkowe dla rozwiązań architektonicznych. Od tamtej pory oryginalne powłoki o piaskowym wykończeniu wyznaczyły nowe wzorce w projektowaniu elewacji. Aktualnie Axalta prezentuje nową generację farb proszkowych o drobnej strukturze w jakości „Optimum”.

architektoniczne farby proszkowe axalta optimumOferowane w kolorach RAL farby posiadają doskonałe właściwości wizualne i techniczne. Udoskonalone parametry fizyczne gwarantują większą produktywność i zapewniają doskonałe pokrycie krawędzi i naroży. Pozwala to na mniejsze zużycie farby w porównaniu do standardowych produktów i umożliwia wzrost wydajności linii z jednoczesną redukcją odpadów produkcyjnych.

Seria „Optimum” wyznacza nowe standardy w zakresie wyglądu i trwałości powierzchni. Wyjątkowo wytrzymała powłoka zachwyca równomierną drobną strukturą oraz supermatowym wykończeniem. Dodatkowo powierzchnia cechuje się zwiększonoą odpornością na zarysowania i inne uszkodzenia oraz promieniowanie UV. Kolekcja „Optimum” Fine Texture posiada certyfikaty Qualicoat klasy 2 i GSB Master. Obecnie jest dostępna w 25 kolorach RAL, jednakpaleta kolorystyczna zostanie w najbliższej przyszłości poszerzona.

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: www.axalta.com/powdercoatings-emea

O firmie Axalta Coating Systems

Axalta to czołowa globalna firma działająca wyłącznie w branży powłok, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Nasze farby, stosowane do malowania elementów pojazdów lekkich OEM i pojazdów użytkowych, silników elektrycznych, budynków, rurociągów oraz naprawiania powłok lakierniczych, opracowano z myślą o przeciwdziałaniu korozji, zwiększeniu produktywności i wydłużeniu trwałości zabezpieczanych materiałów. 150 lat w branży powłok zapewniło firmie Axalta i jej 13 300 pracownikom doświadczenie, dzięki któremu mogą coraz lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując najlepsze farby, systemy aplikacji i technologie. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: axalta.com i obserwuj nasze konto @Axalta na Twitterze i LinkedInie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA