REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Atlas nagrodzony za akcję „Zrobimy Cię Na Biało”

Kampania reklamowa „Zrobimy Cię Na Biało” firmy Atlas zbiera laury i pochwały! Seria reklam, której gwiazdami byli polscy sportowcy na czele z Jerzym Janowiczem, zachwyciła ekspertów przede wszystkim ciekawym pomysłem.

Atlas

Przy realizacji kampanii śmiechu było co niemiara! Fot. arch. Atlas

Akcja reklamująca białe farby do wnętrz Atlas zdobyła w ostatnim czasie aż dwie ważne nagrody – statuetkę w plebiscycie Złote Spinacze 2014 w kategorii Kreatywność oraz wyróżnienie w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Reklamy Kreatura 2014 w kategorii Kreatura Open. Wręczenie Złotych Spinaczy odbyło się 5 grudnia w Hotelu Westin w Warszawie, zaś rozstrzygnięcie konkursu Kreatura – 26 listopada w warszawskim Teatrze & Clubie Capitol.

Zrobimy Cię Na Biało” to kampania, w której udział wzięli trzej polscy sportowcy – tenisista Jerzy Janowicz, windsurfer Paweł Tarnowski i kierowca wyścigowy Maciej Steinhof. W specjalnym klipie promowali oni farby Atlas… rapując. W ramach kampanii zorganizowano konkurs na stronie www.zrobimycienabialo.pl, a wideo cieszyło się ogromną popularnością. Specjaliści docenili kreatywność, poczucie humoru i dystans pracowników działu marketingu Atlas, którzy wpadli na tak oryginalny pomysł.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Atlas

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA