REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

American Securities przejmuje Chromaflo Technologies

Firma American Securities przejmuje Chromaflo Technologies, jednego z największych na świecie producentów kolorantów i dyspersji. Transakcja ma zostać zamknięta w listopadzie 2016. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.

American Securities Chromaflo TechnologiesChromaflo Technologies, amerykańska firma z siedzibą w Ashtabula w Ohio, jest światowym liderem produkcji kolorantów, dyspersji chemicznych i pigmentowych. Na rynku już od ośmiu dekad, może się poszczycić ponad 200 liniami produktowymi i 7000 produktów, które oferuje klientom z sześciu kontynentów.

Prezes Chromaflo Scott Becker ma nadzieję, że tak silny partner jak American Securities pomoże firmie rozwinąć się na nowych rynkach i rozszerzyć swoją ofertę produktową. Zadowolenie wyraził też Scott M. Wolff, dyrektor zarządzający American Securities. Zaznaczył on, że nacisk na innowacje i bogate doświadczenie dają Chromaflo doskonałe perspektywy rozwoju.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA