REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel rozbudowuje fabrykę farb do drewna w USA

Ruszyła rozbudowa zakładu AkzoNobel w High Point w stanie Północna Karolina w USA. Firma zainwestowała w projekt 50 mln €.

AkzoNobel fabryka farby do drewna rozbudowa

Fot. arch. AkzoNobel

Zakład w High Point podlega oddziałowi North American Wood Coatings AkzoNobel. W ramach rozbudowy, ogłoszonej w kwietniu, AkzoNobel uruchomi na jego terenie nową technologię produkcyjną, a także wybuduje nowy magazyn surowców, laboratorium badawcze i techniczne centrum aplikacji.

Kluczowe znaczenie zakładu w High Point

W uroczystości, którą rozpoczęła się rozbudowa, udział wzięli członkowie zarządu, przedstawiciele władz lokalnych oraz ponad 200 pracowników zakładu. Jak skomentował dyrektor generalny koncernu, Thierry Vanlancker:

Ta inwestycja jasno pokazuje, dokąd zmierzamy. Chcemy się szybciej rozwijać w tym regionie, a High Point ma dla nas kluczowe znaczenie. Naszym planem jest stale umacniać pozycję na rynku w dziedzinie farb do drewna.

Światowa Stolica Wyposażenia Mieszkania

Znany jako „Światowa Stolica Wyposażenia Mieszkania”, zakład w High Point był ośrodkiem działań amerykańskiego oddziału Wood Coatings AkzoNobel od roku 1955. W fabryce produkowana jest szeroka gama produktów do mebli, podłóg i elementów budowlanych.

Modernizacja zakładu sprawi, że proces produkcji będzie bardziej elastyczny i efektywny, co pozwoli firmie AkzoNobel lepiej obsługiwać klientów i partnerów. Rozbudowa ma się zakończyć w roku 2021.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA