REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel połączy się z Axaltą?

W odpowiedzi na spekulacje AkzoNobel potwierdził, że prowadzi rozmowy na temat połączenia oddziału AkzoNobel Paints & Coatings z Axalta Coating Systems. Transakcja miałaby charakter połączenia równych (merger of equals).

AkzoNobel Axalta

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Równocześnie koncern potwierdził, że trwają działania prowadzące do uniezależnienia oddziału Specialty Chemicals, i nie mają one związku z ewentualnym połączeniem z Axaltą. Operacje związane z tym oddziałem mają zostać zakończone w kwietniu 2018.

Przypominamy, że trzy lata temu na rynku pojawiły się pogłoski o planowanym zakupie Axalty przez AkzoNobel. Ostatecznie jednak nie potwierdziły się.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA