REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel oficjalnym dostawcą Tour de France

AkzoNobel wspiera jedno z najbardziej kolorowych wydarzeń sportowych na świecie. Firma została oficjalnym dostawcą Tour de France.

AkzoNobel Tour de France

Fot. stokpic / pixabay.com

W ramach strategicznej, trzyletniej współpracy koncern będzie służył swoją gamą innowacyjnych produktów. Współtworzyć będzie również projekty na poziomie lokalnych społeczności.

Wspólne wartości i sportowy duch

Thierry Vanlancker, dyrektor generalny AkzoNobel, przekonuje, że ważnymi wartościami Tour de France są praca zespołowa, kompetencje i ludzki wysiłek – bliskie również AkzoNobel. Holenderski koncern dzieli też z wyścigiem pionierskiego, sportowego ducha. Jak mówi dyrektor Vanlancker:

AkzoNobel i Tour de France to połączenie nie do odrzucenia. Podobnie jak Tour de France możemy się pochlubić długą i barwną historią, w której pasja i zrównoważony rozwój spotykają się z innowacją i tradycją.

Dodaje, że dla AkzoNobel to nie tylko szansa, by dotrzeć do nowych i obecnych klientów. Współpraca daje również możliwość działania w obrębie lokalnych społeczności we Francji.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA