REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Akzo Nobel – nagrody za zrównoważony rozwój

Akzo Nobel po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w swoim sektorze w rankingu Dow Jones Sustainability Index. Otrzymał tym samym nagrodę Industry Leader, Gold Class.

Akzo Nobel

Fot. arch. Akzo Nobel

Lista Dow Jones Sustainability Index 2015 została opublikowana we wrześniu ubiegłego roku. Akzo Nobel już po raz czwarty z rzędu znalazł się na 1. miejscu w swoim sektorze. Ze swoją strategią Planet Possible, w ramach której opracowuje praktyczne rozwiązania ograniczające zanieczyszczenie środowiska i angażuje się w globalne akcje, koncern okazał się bezkonkurencyjny.

Akzo Nobel pojawił się również na liście Sustainability Yearbook 2016. Jest to publikowane od roku 2004 zestawienie firm, które charakteryzuje najbardziej zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko naturalne.

Źródło: Akzo Nobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA