REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

5 prostych sposobów na nowy wystrój

Nowy rok, nowy… wystrój? Nawet jeśli nie masz teraz czasu, sił i ochoty na duże zmiany, możesz za pomocą kilku prostych trików odświeżyć wnętrze swojego domu. Oto propozycje magazynu „The Chromologist”!

nowy wystrój nowy rok

Fot. Farrow & Ball / The Chromologist

Odśwież zabudowę kominka
Odmalowywanie całego pomieszczenia to czasochłonna sprawa, ale bez większego wysiłku możesz odmalować zabudowę kominka. Może zainspiruje cię poniższa aranżacja? Kolor na ścianie to Elephant’s Breath, obudowa kominka została natomiast pomalowana farbą w odcieniu Charleston Gray.

nowy wystrój nowy rok

Fot. Farrow & Ball / The Chromologist

Fantastyczne ramki
Kto powiedział, że odświeżanie wystroju musi mieć coś wspólnego z farbą? Zbierz kolekcję zdjęć lub obrazków, dobierz do nich ładne ramki i zrób piękną ścianę fotograficzną. Wprowadzi powiew świeżości do twojego salonu i z pewnością zachwyci gości.

nowy wystrój nowy rok

Fot. Farrow & Ball / The Chromologist

Wnęki, które przykuwają wzrok
A może odrobina tekstury? Wyklej wnęki w swoim pokoju, na przykład te zabudowane półkami, tapetą. Wybierz wzór pasujący do elementów w najbliższym otoczeniu, lub przeciwnie – postaw na coś bardziej odważnego, a osiągniesz intrygujący kontrast.

nowy wystrój nowy rok

Fot. Farrow & Ball / The Chromologist

Światło
Spraw sobie nową lampę, której delikatne oświetlenie będzie idealnie pasowało do zimowych dni i wieczorów. Dla dodatkowego efektu dekoracyjnego wybierz taką w ciekawym kształcie.

nowy wystrój nowy rok

Fot. Chanzj / pixabay.com

Poduszki!
Absolutna podstawa „zimowego” wystroju. Nie bagatelizuj mocy prostej poduszki! Mieszaj rozmiary, kolory i tekstury i wyczaruj przytulny, rozkoszny kącik, idealny na szare dni i długie wieczory. Do wiosny jeszcze trochę czasu…

nowy wystrój nowy rok

Fot. Pexels / pixabay.com

Źródło: The Chromologist

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA