a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjne4 pomysły na jeden weekend

4 pomysły na jeden weekend

Wiosna przyniosła zastrzyk energii, a twoje mieszkanie nagle wydaje ci się szare i nudne? Oto cztery projekty, które nie zajmą ci więcej niż jeden weekend, a zupełnie odmienią wygląd wnętrza!

Po slonecznej stronie_DuluxPo słonecznej stronie
Czas: 1-2 godziny
Dzięki temu pomysłowi każdy twój poranek będzie słoneczny. Pomaluj wnętrze szuflad w swojej szafce łazienkowej farbą w radosnym, żółtym odcieniu. Mała rzecz, a cieszy!

Ladne siedzisko_DuluxŁadne siedzisko
Czas: 1 dzień
Jeśli masz już dosyć swoich starych krzeseł, zafunduj im odrobinę farby. Pomalowane na pastelowy kolor, z meblowego Kopciuszka przemienią się prawdziwą ozdobę salonu czy jadalni.

Zabawa kolorem_DuluxZabawa kolorem
Czas: weekend
Ta odrobina koloru dodaje lekkości i światła niepozornej komodzie. Widok szuflad w słodkich pastelowych odcieniach sprawi, że poranki nie będą już takie trudne! A może nawet z większą ochotą będziesz porządkować swoją szufladę na bieliznę…

Barwne polki_DuluxBarwne półki
Czas: 1-2 godziny
W sam raz, jeśli masz w domu próbki farb lub ich niewykorzystane resztki. Pomalowanie na wyrazisty kolor tylko krawędzi półek to świetny sposób, by nadać małemu wnętrzu trochę barw, nie przytłaczając go. Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli dopasujesz kolory farb do odcieni swojego dywanu.

Źródło, fot.: Dulux