REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

VII Seminarium Spektrochemu – ankieta

VI Seminarium Spektrochemu za nami, ale organizatorzy myślą już o przyszłorocznej edycji wydarzenia. Na stronie internetowej Spektrochemu pojawiła się specjalna ankieta. Każdy może w niej zagłosować na tematykę, z którą ma być związane seminarium w przyszłym roku.

VII Seminarium SpektrochemuAnkieta znajduje się na stronie ośrodka Spektrochem (na dole strony). Znalazło się w niej 10 przykładowych tematów, którym może zostać poświęcone VII Seminarium Spektrochemu w 2015 roku.

Organizatorzy zachęcają też do wysyłania własnych propozycji drogą mailową. Ankieta potrwa do 27 lutego 2015. Zapraszamy do udziału!

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA