REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Univar otwiera nowe laboratorium w Europie

Firma Univar, dystrybutor środków chemicznych, uruchamia we Włoszech nowe laboratorium. Będzie się ono zajmować badaniem powłok i klejów przemysłowych.

Univar laboratorium

Fot. redegalegadebiomateriais / Foter.com / CC BY-NC

Laboratorium mieści się na terenie zakładu Univar w Cusago we Włoszech. Mają tam być prowadzone badania z zakresu powłok, klejów, uszczelniaczy i elastomerów (CASE – ang. coatings, adhesives, sealants and elastomers).

Jak mówi Maurizio Poletti, dyrektor oddziału CASE w Univar EMEA, jest to ważny krok jeśli chodzi o rozbudowę modelu serwisowego firmy w tym regionie. Dzięki niemu Univar będzie mógł zapewnić klientom i producentom lepszą obsługę techniczną oraz wsparcie w dziedzinie aplikacji i opracowywania formuł produktów dla przemysłu.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA