REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Udane pierwsze wrażenie z farbami Adler

Z wystrojem wnętrz jest często jak z miłością – decyduje pierwsze spojrzenie. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o to, by hole i recepcje w przestrzeni publicznej tworzyły budzącą zaufanie, przyjazną atmosferę. W stworzeniu takiego nastroju w jednym z biur notarialnych w Niemczech pomogły lakiery Adler.

Adler recepcja biuro notarialne

Fot. arch. Adler

Wiedząc, jak ważne jest pierwsze wrażenie, architekci z firmy hausgemacht GBR odpowiedzialni za wystrój biura notarialnego w Rastatt w Niemczech położyli specjalny nacisk na recepcję. Jak wyjaśnia Sonja Böhr, chcieli sprawić, żeby przestrzeń ta wyglądała poważnie, a równocześnie prezentowała się nowocześnie. Najważniejszym elementem wystroju miała być lada recepcyjna.

Lada składa się z dwóch brył, które na siebie nachodzą, dzięki czemu ma dwie różne wysokości. Czyste, proste linie budzą zaufanie. Uwagę przykuwa jednak przede wszystkim połączenie dwóch powierzchni – podczas gdy wyższa część wykonana jest z płyty Corian, niższa jest wykończona lakierem o pięknym brązowym metalicznym połysku.

Lada została zaprojektowana i wykonana przez firmę stolarską Löw Breidenbach. Młody zespół pod kierownictwem Benjamina Löwa i Thorstena Breidenbacha potrafi wyczarować z drewna praktycznie wszystko, dlatego był odpowiednim partnerem dla hausgemacht. Dzięki wsparciu firmy Adler udało się dostarczyć ladę od razu z wykończeniem. A moment był idealny, ponieważ Adler właśnie wypuścił na rynek nową linię farb z efektem metalicznym.

Na płytach MDF zastosowano ostatecznie Adler PUR-Ecofill Weiß, a następnie Adler Aqua-Pure-Metal i Aquafix Bronze. Efektowne wykończenie sprawia, że lada natychmiast rzuca się w oczy. Aby dodatkowo chronić ją przed codziennymi uszkodzeniami, brązowy blat pomalowano lakierem Adler Tiropur NG o połysku G70.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA