REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Trzeci numer biuletynu PZPFiK – już dostępny!

Na stronie Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów jest już najnowszy, trzeci numer biuletynu PZPFiK. Mowa w nim m.in. o najnowszych zmianach legislacyjnych w Polsce, które dotknąć mogą branżę farbiarską, oraz o kryzysie na światowym rynku surowców.

biuletyn PZPFiKW najnowszym wydaniu biuletynu poruszone zostały tematy, które z pewnością zainteresują osoby związane z polską branżą farb i klejów. Czy i w jaki sposób godzą w nas projektowane zmiany w polskim prawie? Czy powinniśmy bać się światowego kryzysu na rynku surowców? Jak wygląda obecna sytuacja polskiej branży budowlanej i czy może ona niepokoić?

Prócz tego w publikacji mowa o zmianach prawnych dotyczących przewozu towarów oraz o nowym mechanizmie rozliczeń – podzielonej płatności VAT. Zainteresowani dowiedzą się, dla jakich produktów konieczne jest przygotowanie karty charakterystyki i czy jej przygotowanie w języku obcym warto zlecić tłumaczowi. W biuletynie przeczytać można także o obecnej sytuacji na polskim rynku pracy oraz o tym, jak się uchronić przed kryzysem firmowego wizerunku.

biuletyn PZPFiKNie zabrakło relacji z ważnych dla branży wydarzeń, Walnego Zgromadzenia PZPFiK oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Oprócz tego czytelnicy mogą jak zwykle liczyć na przegląd najważniejszych branżowych nowinek oraz garść informacji o odkryciach polskich naukowców. Dowiedzą się także, czym jest przemysł 4.0 i dlaczego warto w wakacje wybrać się na Mazury.

Biuletyn pobrać można ze strony Związku. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA