a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneTrzeci numer biuletynu PZPFiK – już dostępny!

Trzeci numer biuletynu PZPFiK – już dostępny!

Na stronie Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów jest już najnowszy, trzeci numer biuletynu PZPFiK. Mowa w nim m.in. o najnowszych zmianach legislacyjnych w Polsce, które dotknąć mogą branżę farbiarską, oraz o kryzysie na światowym rynku surowców.

biuletyn PZPFiKW najnowszym wydaniu biuletynu poruszone zostały tematy, które z pewnością zainteresują osoby związane z polską branżą farb i klejów. Czy i w jaki sposób godzą w nas projektowane zmiany w polskim prawie? Czy powinniśmy bać się światowego kryzysu na rynku surowców? Jak wygląda obecna sytuacja polskiej branży budowlanej i czy może ona niepokoić?

Prócz tego w publikacji mowa o zmianach prawnych dotyczących przewozu towarów oraz o nowym mechanizmie rozliczeń – podzielonej płatności VAT. Zainteresowani dowiedzą się, dla jakich produktów konieczne jest przygotowanie karty charakterystyki i czy jej przygotowanie w języku obcym warto zlecić tłumaczowi. W biuletynie przeczytać można także o obecnej sytuacji na polskim rynku pracy oraz o tym, jak się uchronić przed kryzysem firmowego wizerunku.

biuletyn PZPFiKNie zabrakło relacji z ważnych dla branży wydarzeń, Walnego Zgromadzenia PZPFiK oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Oprócz tego czytelnicy mogą jak zwykle liczyć na przegląd najważniejszych branżowych nowinek oraz garść informacji o odkryciach polskich naukowców. Dowiedzą się także, czym jest przemysł 4.0 i dlaczego warto w wakacje wybrać się na Mazury.

Biuletyn pobrać można ze strony Związku. Serdecznie zapraszamy do lektury!