REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sposób Forda na wady lakiernicze

Pisaliśmy niedawno o systemie wizyjnym do podnoszenia jakości lakierowania w fabrykach marki Ford. System złożony z kamer tworzy trójwymiarowy obraz karoserii i wykrywa na nim wady lakiernicze, głównie te związane z zanieczyszczeniem farby oraz malowanego elementu.

Dotychczas inspekcję wizualną w lakierni wykonywało się „gołym” okiem i wady mogły być przeoczone nawet przez doświadczony personel. Przy użyciu kilkunastu kamer, które wykonują ponad 3000 zdjęć, wady lakiernicze zostają automatycznie wykryte przez oprogramowanie współpracujące z zainstalowanym systemem wizyjnym.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA