REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

SPECIFIC oczyma specjalistów

Niedawno pisaliśmy o projekcie SPECIFIC, którego celem jest stworzenie powłok-elektrowni przetwarzających energię słoneczną na prąd. Dziś prezentujemy krótki film, w którym specjaliści tłumaczą znaczenie tego pomysłu i rolę, którą sami odgrywają w jego realizacji.

Jakie jest znaczenie projektu SPECIFIC? Jak wygląda wkład partnerów badawczych w przedsięwzięcie? Co jest potrzebne, by osiągnąć sukces i dać światu nowoczesne powłoki-elektrownie? Na temat międzynarodowego programu badawczego wypowiadają się bezpośrednio z nim związane osoby – przedstawiciele partnerów akademickich i przemysłowych (w tym BASF i Tata Steel) projektu. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA