REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PZPFiK rozpoczyna cykl szkoleń dla swoich członków

W dniu 9 marca 2017 roku w Warszawie odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń branżowych organizowanych przez Polski Związek Producentów Farb i Klejów (PZPFiK).

szkolenie PZPFiK

Fot. arch. PZPFiK

Celem szkolenia było zapoznanie słuchaczy z wiedzą na temat tzw. pakietu transportowego – nowego projektu ustawy obejmującej przewóz towarów wrażliwych. Jak mówi Henryk Wąsik, dyrektor zarządzający PZPFiK:

Wybraliśmy ten temat ze względu na jego aktualność i poziom skomplikowania. Wielu uczestników spotkania po raz pierwszy miało okazję w szczegółach poznać obowiązki nałożone przez legislatora oraz proponowane rozwiązania dla firm.

PZPFiKSpotkanie było też okazją do wymiany doświadczeń w zakresie pomiędzy na co dzień konkurującymi ze sobą firmami. Wąsik dodaje:

Jednym z celów PZPFiK jest dzielenie się wiedzą i integrowanie branży wokół ważnych dla niej spraw. Tym spotkaniem zainaugurowaliśmy cykl szkoleń, których tematykę będą wybierali sami producenci i dystrybutorzy. Liczmy, że będą cieszyły się one coraz większym zainteresowaniem.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez specjalistów z firmy doradczej PwC Polska. W spotkaniu udział wzięło 18 osób, pracownicy takich firm jak: BASF, Dragon, Den Braven, Henkel, Polifarb Łódź, Tikkurila oraz Sherwin-Williams. Spotkanie było bezpłatne dla członków PZPFiK.

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA