REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Producenci farb: 2014 to będzie dobry rok

Zgodnie z wynikami przeprowadzonego przez European Coatings sondażu producenci farb optymistycznie patrzą w przyszłość. Ich zdaniem rok 2014 będzie im bardziej sprzyjał niż miniony.

producenci farb 2014

Fot. svilen001 (sxc.hu)

Już w końcówce roku 2013 pojawiły się oznaki wychodzenia z kryzysu. Podniesieni na duchu wytwórcy farb liczą na to, że tendencja ta się utrzyma i zarobią w nadchodzącym roku więcej niż w poprzednim.

Specjaliści firmy konsultingowej A.T. Kearney zastrzegają jednak, że na zysk mogą liczyć tylko ci, którzy będą w odpowiedni sposób kierować swoją firmą. Sytuacja na rynku, mimo że sprzyjająca, wymaga od czołowych graczy elastyczności i nowych strategii zarządzania.

W sondażu European Coatings wzięło udział kilkunastu znanych producentów farb, m.in. Teknos, BASF, Tikkurila, Beckers, Jotun, Rembrandtin Lack i Helios Domžale. Szczegółowe wyniki mają zostać opublikowane w styczniowym wydaniu magazynu European Coatings Journal.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA