REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Power!Colors – poczuj moc koloru

Firma Unicell Poland, producent farb, chemii budowlanej i Systemu Kreatywnej Dekoracji wnętrz Primacol Decorative, wprowadza na rynek nową linię farb o nazwie Power!Colors.

Power!ColorsPower!Colors to linia farb akrylowych do stosowania wewnątrz pomieszczeń i, w ograniczonym zakresie, również na zewnątrz. Ich cechą wyróżniającą są charakterystyczne, bardzo jaskrawe kolory o oryginalnych nazwach: Vampire Purple, Pink Glass, Crazy Orange, Ufo Green i Supernova Yellow. Intensywne barwy dają nieograniczone możliwości dekoracji pokoi dziecięcych i młodzieżowych, przedszkoli, nowoczesnych biur, apartamentów, barów czy dyskotek, a także innych wnętrz, które wymagają efektownego przełamania sennych i monotonnych kolorów. Ponadto Power!Colors doskonale sprawdzą się w przestrzeni publicznej i przemysłowej. Przy ich wykorzystaniu można wyznaczać ciągi komunikacyjne, akcentować znaki ostrzegawcze i informacyjne lub malować np. parkingi. Farby są dostępne w opakowaniach o pojemności 0,75 l. Jak mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w firmie Unicell Poland:

Farby Power!Colors są swoistym novum na rynku. Dotychczas ultra jaskrawe kolory były dostępne jedynie w formie sprayu. My postanowiliśmy przełamać tę tendencję i dać odbiorcy możliwość nanoszenia takich barw w sposób klasyczny. Dodatkowym atutem farb w porównaniu z technologią spray jest to, że Power!Colors są produktami wodnymi, bez rozpuszczalników w składzie, a co za tym idzie bez uciążliwego zapachu. Ich wydajność jest również dużo większa, więc koszt wymalowania metra kwadratowego znacznie niższy. Same kolory są bardzo odważne, ale przecież do odważnych świat należy. Jestem pewien, że farby znajdą szerokie grono zainteresowanych.

Power!Colors przeznaczone są do stosowania jako powłoka dekoracyjna na tynki cementowo-wapienne i gipsowe, płyty G-K, farby, szpachle, pasty dekoracyjne, tapety papierowe bądź też inne podłoża (w tym drewno i materiały drewnopodobne). Do stosowania wewnątrz pomieszczeń na całą ścianę bądź też do zaakcentowania wybranego elementu. Farby mogą być stosowane również do tymczasowych wymalowań na zewnątrz, jednak ich trwałość, przy narażeniu na promieniowanie UV, będzie niższa niż przy zastosowaniach wewnętrznych. Przed użyciem (i jeżeli prace trwają długo, to również w trakcie pracy) farbę należy dokładnie wymieszać. Produkt można nanosić za pomocą pędzla, wałka, gąbki lub natrysku (technologia zalecana na największe powierzchnie). Aby uzyskać maksymalną intensywność koloru należy powierzchnię zagruntować dobrej jakości białą farbą (np. Essentia Primacol Professional). W celu wzmocnienia efektu można nanieść kilka warstw (zalecane 2-3, w zależności od narzędzia i oczekiwanego efektu). Farba nie powinna być stosowana do malowania zabawek. Przed rozpoczęciem pracy na docelowej powierzchni należy koniecznie dokonać próby testowej, aby upewnić się co do finalnego efektu i techniki nakładania.

interior, living room viewInterior modern house, dining roomConference room interior

Źródło, fot.: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA