REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Paint Expo coraz bardziej międzynarodowe

Kolejna odsłona Paint Expo okazała się wielkim sukcesem. Targi Paint Expo 2018 przyciągnęły o 12% więcej gości i o ponad 7% więcej wystawców niż poprzednia ich edycja. Ponadto coraz więcej uczestników przyjeżdża do Karlsruhe spoza Niemiec, impreza zyskuje więc coraz silniejszy charakter międzynarodowy.

Paint Expo 2018

Fot. arch. Paint Expo

537 to nowy rekord, jeśli chodzi o liczbę wystawców – o 7,2% więcej niż podczas ostatniej edycji Paint Expo w roku 2016. W tym roku firmy, które zaprezentowały swoją ofertę na targach, reprezentowały 29 krajów, a udział wystawców spoza Niemiec (36,3%) był o 5% wyższy niż w 2016. Poza tym wyraźnie wzrosła (o 16%) powierzchnia wystawiennicza. Wyniosła ona tym razem 15 674 m² i po raz pierwszy stoiska Paint Expo zostały rozstawione aż w trzech halach Karlsruhe Exhibition Centre.

Liczba gości natomiast wzrosła o 12% (do 11 790), z czego 35,4% przyjechało do Karlsruhe spoza Niemiec – konkretnie z 88 krajów (dla porównania w roku 2016 krajów tych było 74). Poza Niemcami najsilniej reprezentowane na Paint Expo 2018 kraje to Szwajcaria, Włochy, Francja, Austria, Polska, Czechy, Holandia i Turcja. Jak mówi Jürgen Haußmann, dyrektor zarządzający FairFair GmbH, organizatora targów:

Coraz bardziej międzynarodowy charakter imprezy, pozytywna atmosfera, a także uśmiechy na twarzach wystawców i odwiedzających – to wszystko pokazuje, że targi Paint Expo 2018 odniosły wielki sukces jako jedna z najważniejszych imprez branżowych.

Tegoroczna odsłona Paint Expo odbyła się w dniach 17-20 kwietnia tego roku w Karlsruhe w Niemczech. Kolejna edycja wydarzenia została zaplanowana na 21-24 kwietnia 2020. Jak zwykle odbędzie się ona w Karlsruhe Exhibition Centre.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA