REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe odcienie w palecie Dekoral Łazienka & Kuchnia

W palecie farb Dekoral Łazienka & Kuchnia pojawiło się pięć nowych kolorów. Oznacza to, że klienci mogą już wybierać spośród 26 kolorów do swojej kuchni lub łazienki.

Dekoral

Łazienka w Kolorze Roku 2015 „blue velvet”.
Fot. arch. Dekoral

Nowe odcienie w palecie Dekoral Łazienka & Kuchnia to Kolor Roku 2015 „blue velvet”, klasyczny „malowniczy beż”, subtelnie szare „mgliste wspomnienie”, popielata „srebrzysta rosa” i ognista „indyjska pomarańcz”. Prócz tego w sprzedaży pojawiła się biała farba o satynowym wykończeniu.

W łazience najlepiej sprawdzają się kojące i pastelowe odcienie, dlatego specjaliści polecają odprężające połączenie „mglistego wspomnienia” i „srebrzystej rosy”. Z kolei biel plus intensywnie niebieski „blue velvet” stworzą w łazience orzeźwiający, środziemnomorski klimat. „Indyjska pomarańcz”, która jest kolorem ciepłym i pobudzającym, będzie za to świetną opcją do kuchni czy jadalni, gdzie wyczaruje nastrój rodem z Azji.

Farby z linii Dekoral Łazienka & Kuchnia są wyjątkowo odporne na wilgoć, zabrudzenia i na rozwój grzybów, powstały bowiem z myślą o pomieszczeniach, gdzie utrzymuje się wysoka wilgotność. Producent podkreśla jednak, że można je też stosować także poza kuchnią i łazienką. Doskonale prezentować się będą w salonie, a dzięki ich wytrzymałości i trwałości świetnie sprawdzą się na narażonych na uszkodzenia ścianach korytarzy i przedsionków.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA