REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona San Marco

Firma San Marco zaprezentowała swoją nową, odświeżoną stronę internetową w języku angielskim. Serwis w przejrzysty sposób prezentuje działalność koncernu i jego produkty.

San Marco

Fot. arch. San Marco

Stronę charakteryzuje nowoczesna, miła dla oka grafika. Dzięki technologii Responsive Design z witryny można korzystać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie. W serwisie dostępny jest m.in. zaktualizowany katalog produktów z łatwą w obsłudze wyszukiwarką.

Swoją strefę na stronie mają dystrybutorzy, wykonawcy, architekci oraz klienci indywidualni. Prócz tego pojawiła się strefa Video, w której zamieszczane będą praktyczne i inspirujące filmiki. Zapraszamy do wizyty na stronie pod adresem www.san-marco.com.

Źródło: San Marco

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA