REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

NCBR dofinansowuje recykling

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na innowacyjne rozwiązania dotyczące recyklingu. Instytucja przeznaczy 90 mln złotych na wdrożenie wyróżnionych technologii.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Fot. ecology / sxc.hu / ZoofyTheJi

Jest to pierwszy konkurs programu sektorowego „Innowacyjny Recykling” – jednego z dziewięciu programów sektorowych uruchomionych w tym roku przez NCBR. Twórcy każdego zwycięskiego projektu mogą otrzymać nawet 18 mln zł dofinansowania na jego wdrożenie.

Projekt dotyczyć musi przynajmniej jednego z kilkudziesięciu zagadnień wymienionych w zakresie tematycznym konkursu. Na liście znajdują się m.in. tematy dotyczące recyklingu materiałów budowlanych.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 28 lutego do 21 kwietnia 2017. Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie NCBR.

Źródło: PAP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA