REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Mural na Rondzie Mogilskim – konkurs rozstrzygnięty!

Znamy już projekt muralu, który powstanie na Rondzie Mogilskim w Krakowie w ramach akcji „101 murali dla Krakowa”. W konkursie zwyciężył projekt Olafa Ciruta, absolwenta krakowskiej ASP.

mural

Fot. 101 murali dla Krakowa

Nazwisko Olafa Ciruta stało się głośne już kilka miesięcy temu, kiedy jego projekt wygrał konkurs na mural na Centrum Informatycznym Świerk. Teraz artysta z Krakowa znów triumfuje – tym razem projekt jego autorstwa okazał się najlepszy w konkursie zorganizowanym przez Fundację Świadoma Przestrzeń w ramach akcji „101 murali dla Krakowa”.

Jury, w skład którego weszli dyrektor artystyczny fundacji Artur Wabik, artysta Marcin Wierzchowski, projektantka Aleksandra Toborowicz, miejska plastyczka Agnieszka Łakoma i wiceprzewodnicząca rady miasta Małgorzata Jantos, nie miało łatwego zadania. Musiało wybierać spośród ponad 120 prac nadesłanych nie tylko z naszego kraju, ale również z Francji, Włoch i Ukrainy. Wiele z nich zachwyciło jurorów, zwycięzca mógł być jednak tylko jeden.

Gratulujemy!

Źródło: 101 murali dla Krakowa

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA