REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Miguel Mantas nowym prezesem firmy Allnex

Firma Allnex ogłosiła, że ma nowego prezesa. Został nim Miguel Mantas, który zastąpił na tym stanowisku Franka Aranzanę. Zmiany wchodzą w życie dziś, 1 lutego 2016.

AllnexStając na czele firmy Allnex Miguel Mantas zajął miejsce Franka Aranzany, który zostaje w koncernie Advent International – firmie-matce jednostki Allnex – jako członek komitetu doradczego. Nowy prezes pochodzi z Portugalii, a doświadczenie w branży żywic i farb zaczął zdobywać w roku 1986 w firmie Hoechst AG. Z czasem obejmował coraz wyższe stanowiska kierownicze, zarządzając m.in. oddziałami Ameryki Łacińskiej i Azji.

W roku 1998 po podziale koncernu Hoechst Mantas został wiceprezesem ds. sprzedaży w firmie Celanese na oddział EMEA. Dziewięć lat później oddział środków chemicznych OXO został sprzedany i tak Mantas trafił do koncernu Advent International. Objął funkcję dyrektora zarządzającego nowo powstałej jednostki OXEA, a swoje stanowisko zachował także po przejęciu firmy przez Oman Oil w 2013 roku.

Allnex to przedsiębiorstwo powstałe z dawnego sektora żywic przemysłowych Cytec Coatings. Po tym jak oddział przeszedł w ręce koncernu Advent International, nadano mu nową nazwę i tożsamość. Obecnie jest ważnym graczem na rynku żywic do produkcji farb architektonicznych, przemysłowych, OEM i specjalistycznych.

Źródło: Allnex

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA