REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Już jutro Sika opowie o zielonym budownictwie

Firma Sika przyłączyła się do wydarzeń związanych ze szczytem klimatycznym COP19, światowym forum poświęconym polityce klimatycznej odbywającym się obecnie w Warszawie. W najbliższy czwartek (21 listopada) firma zaprasza do namiotu pod Pałacem Kultury i Nauki, gdzie zainteresowani dowiedzą się wszystkiego o zrównoważonym budownictwie.

Sika

Fot. flash (sxc.hu)

Chociaż pod względem zanieczyszczenia środowiska i zmian klimatycznych budownictwo wydaje się na ogół dość niewinne (w przeciwieństwie do przemysłu), wpływ materiałów budowlanych na naszą planetę jest zaskakująco duży. Budynki są źródłem aż 40% emitowanego do atmosfery dwutlenku węgla!

W ramach konferencji związanej ze szczytem COP19 specjaliści Sika opowiedzą o tym, jak można zaradzić tej sytuacji, na czym polega zielone budownictwo i jak wyglądają jego perspektywy w Polsce. Okazuje się, że zyskuje ono w ostatnich latach na popularności – coraz więcej osób interesuje się certyfikatem LEED, dokumentem potwierdzającym że budynek jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla jego użytkowników.

Na miejscu będzie można również skorzystać z usług Pogotowia Budowlanego Sika – mobilnego centrum szkoleniowego wykonującego operacje budowlane z wykorzystaniem technologii i materiałów Sika o minimalnej zawartości LZO. O tym, że farby, kleje i uszczelniacze Sika są w pełni bezpieczne, zaświadczyć mogą doświadczeni sanitariusze budowlani – Wojciech Grzywaczewski i Piotr Lemieszek.

W imieniu firmy serdecznie zapraszamy!

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA