REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Radość i muzyka – II edycja Śnieżka Czad Festiwal

Druga edycja Śnieżka Czad Festiwal podobnie jak zeszłoroczna przyciągnęła tłumy. Nic dziwnego – w tym roku uczestnicy festiwalu mieli okazję zobaczyć i posłuchać aż siedemnastu znanych zespołów!

Śnieżka Czad Festiwal

Fot. Robert Ciupek / Śnieżka

W trakcie imprezy, która miała miejsce 29 i 30 sierpnia w Straszęcinie koło Dębicy, wystąpiły między innymi takie gwiazdy jak Coma, Dżem, Strachy na Lachy, Happysad, Gooral, Grubson, Ira, Luxtorpeda czy TSA. Szczególną atrakcją był występ szwedzkiej grupy Sabaton, w trakcie którego na scenie pojawił się… czołg!

Zarówno uczestnicy jak i zaproszeni artyści podkreślali niezwykłą atmosferę, jaka panowała na festiwalu. Na specjalnie przygotowanym w tym roku polu namiotowym od rana do nocy rozbrzmiewały dźwięki gitar, śpiew, rozmowy.

Impreza połączona była z akcją fundacji DKSM – w specjalnym namiocie chętni mogli rejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku i komórek macierzystych, pomagając w ten sposób osobom chorym na białaczkę. Jak donoszą organizatorzy, zainteresowanie inicjatywą było ogromne.

Kolejna edycja – już w przyszłym roku, tradycyjnie w ostatni weekend wakacji.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA