a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiFirma z branży technologii koloru ma nowego prezesa

Firma z branży technologii koloru ma nowego prezesa

Dostawca rozwiązań z dziedziny technologii koloru ogłosił zmianę na wysokim stanowisku. Fotel prezesa obejmie osoba związana z firmą od dwóch dekad.

Jeff McKee. Fot. arch. X-Rite

Zmianę na stanowisku prezesa ogłosiła firma X-Rite Incorporated. Został nim Jeff McKee – dotychczasowy dyrektor finansowy przedsiębiorstwa.

Ekscytujący i ważny czas

Jak podkreśla firma, awans Jeffa McKee to wyraz uznania dla 20 lat zaangażowania w X-Rite. Na nowym stanowisku poprowadzi on firmę w przyszłość spod znaku cyfrowego zarządzania kolorem, automatyzacji oraz wizualizacji 3D. Jak komentuje nowy prezes:

Nie mógłby to być bardziej ekscytujący i ważny czas na objęcie sterów w X-Rite. Klienci stoją obecnie przed nowymi wyzwaniami biznesowymi i dążą do bardziej zrównoważonych procesów produkcyjnych. Nasza firma jest napędzana przez niesamowity zespół utalentowanych pracowników i cieszę się, że będę mógł pracować wraz z nimi nad rozszerzeniem i unowocześnieniem naszego portfolio.

X-Rite należy do działu Product Quality and Innovation grupy Veralto. Jego starszy wiceprezes, Mattias Byström, podkreślił, że wizja badań nad kolorem i technologii reprezentowana przez Jeffa McKee doskonale współgra z misją Veralto – tworzyć bezpieczniejszą, czystszą i bardziej kolorową przyszłość.

Lider technologii koloru

Firma X-Rite powstała w roku 1958 i jest globalnym liderem w dziedzinie badań oraz technologii koloru. Zatrudnia ponad 800 osób w 11 krajach. Jej produkty i usługi mają szerokie zastosowanie – są wykorzystywane m.in. w branży drukarskiej, opakowaniowej, fotograficznej, samochodowej, farbiarskiej, tworzyw sztucznych, tkanin i sprzętu medycznego.

Źródło: X-Rite