a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishBMW rozszerza umowę z wytwórcą lakierów

BMW rozszerza umowę z wytwórcą lakierów

Amerykański producent farb i lakierów rozszerzył swoją dotychczasową umowę z Grupą BMW. Nowy kontrakt dotyczy przede wszystkim krajów Europy.

Fot. Pexels / pixabay.com

Firma Axalta Coating Systems została wyłącznym dostawcą dla prywatnej marki Grupy BMW, ColorSystem, w piętnastu krajach Europy oraz RPA. Umowa obejmuje sieć 730 przedstawicielstw handlowych oraz partnerów w zakresie napraw lakierniczych.

Najwyższe standardy jakości

ColorSystem to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów lakierniczych – oferuje rozwiązania refinish, które spełniają standardy OEM Grupy BMW. Jak komentuje Troy Weaver, starszy wiceprezes oddziału Global Refinish w Axalta CS:

Grupa BMW wybiera dla swoich przedstawicielstw i partnerów w zakresie napraw jedynie najlepsze produkty, tak by zapewnić najwyższe standardy jakości, wydajności i zrównoważonego rozwoju. Po przejściu bardzo rygorystycznego procesu Axalta udowodniła, że jest w stanie zagwarantować wyjątkową obsługę przedstawicielstw i klientów Grupy BMW.

W ramach umowy Axalta zobowiązała się do dostarczenia również swojego najnowszego innowacyjnego systemu w technologii Fast Cure Low Energy. Jest on w stanie zredukować emisję ekwiwalentu dwutlenku węgla i zużycie energii nawet o 45% w porównaniu ze standardowymi technologiami.

Umowa na pięć lat

Oprócz tego Axalta CS zapewni Grupie BMW inne produkty, takie jak akcesoria i sprzęt do wyposażenia punktów napraw lakierniczych. Zawarta obecnie umowa obejmuje okres do grudnia 2028.

Źródło: globenewswire.com