Rynek FarbStandomobil powraca

Standomobil powraca

Rocznie odwiedza około 100 warsztatów lakierniczych, pokonując niemal 100 tysięcy kilometrów.  Po raz pierwszy mobilna lakiernia na kółkach marki Standox wyruszyła w trasę w listopadzie 2007 roku. Po krótkiej przerwie, już w nowym wydaniu wizualnym Standomobil powraca na polskie szosy.

 

 

Standomobil to samochód, który pełni funkcję centrum szkoleniowego. Na zewnątrz, grafika nawiązuje do Formuły 1, najbardziej prestiżowych wyścigów samochodowych na świecie. Dzięki coraz bardziej rozwiniętej technologii, bolidy Formuły 1 osiągają lepsze szybkości i przyspieszenie, dokładnie jak klienci marki Standox korzystający z zaawansowanej technologii Standoblue osiągają coraz doskonalsze rezultaty.

Wewnątrz, Standomobil kryje w sobie w pełni wyposażoną lakiernię, w ktorej znajduje się absolutnie wszystko, co jest niezbędne do dokonania profesjonalnej naprawy lakierniczej, a zatem przede wszystkim mieszalnik systemu Standoblue, narzędzia kolorystyczne, pistolety lakiernicze, szlifierki itd. Ponadto lakiernia na kółkach ma zainstalowany system Webasto, umożliwiający Standomobilowi pracę nawet w ciężkich zimowych warunkach.

Standomobil jeździ po całej Polsce odwiedzając warsztaty zainteresowane Standoblue, wodorozcieńczalnym systemem trzeciej generacji marki Standox, niezmiennie wywierając olbrzymie wrażenie. Cała lakiernia zmieszczona w jednym pojeździe jest wciąż niecodziennym widokiem dla wielu lakierników. Dużą wartością jest również fakt, że prezentacja systemu jest przeprowadzana w naturalnych warunkach pracy, w warsztatach, a nie centrum szkoleniowym producenta lakierów.

Oznacza to wielorakie korzyści dla warsztatu. Po pierwsze lakiernicy są na swoich stanowiskach pracy, a nie muszą wyjeżdżać w delegację, by poznać nową technologię. Po drugie pokaz wykonywany jest na elementach czekających na likwidację szkody w danym warsztacie, a więc warsztat nie wstrzymuje pracy. Po trzecie, szkolenie jest w pełni indywidualne, dostosowane do konkretnych potrzeb i warunków pracy lakierników danego warsztatu.

W pokazie uczestniczą wspólnie – Grzegorz Kotliński, Doradca Techniczny marki Standox oraz lakiernicy. Taki sposób prezentacji produktów jest niezwykle atrakcyjny, a wyniki wiarygodne i wartościowe dla klientów.

Standox. Sztuka lakierowania.