REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy Standox  >  Standohyd to teraz Standohyd Plus

Standohyd to teraz Standohyd Plus

   

 

Minęło 20 lat od czasu, gdy marka Standox wprowadziła na rynek pierwszy wodorozcieńczalny system lakierów bazowych – Standohyd Basecoat – stawiając tezę, że przyszłość należy do lakierów wodorozcieńczalnych.

Na ziszczenie tych słów nie trzeba było długo czekać. Kilka lat później, w 2004 roku na mocy dyrektywy o emisji lotnych związków organicznych Unia Europejska jednoznacznie naznaczyła kierunek zmian w rozwoju produktów lakierniczych, których Standox niezmiennie pozostaje prekursorem.

Tak jak w 1994 roku, tak i dziś aktualnym jest, że system Standohyd wyznacza standardy w dziedzinie ochrony środowiska, wygody użytkowania, czy wydajności. Właściwości mającego już 20 lat systemu, takie jak wysoka lepkość gotowej mieszanki gwarantująca dobrą wydajność, czy wysoka zdolność krycia umożliwiająca aplikację w jednym toku pracy, niezmiennie są doceniane przez klientów marki – profesjonalne warsztaty lakiernicze z całego świata, wśród których wielu stosuje system Standohyd od chwili jego wprowadzenia na rynek aż po dziś dzień.

Zdaniem ogromnej rzeszy klientów, Standohyd Basecoat należy wciąż do najnowocześniejszych systemów lakierniczych, ponieważ jest ekonomiczny – zapewniając oszczędność czasu i materiału, łatwy w aplikacji i chroni nasze środowisko.

Z powyższych względów, jak też z faktu celebracji dwóch pomyślnych dekad obecności na rynku, marka Standox nadała mu nowa nazwę – Standohyd Plus oraz odświeżyła wygląd etykiet znajdujących się na puszkach systemu. Pierwsze miksy Standohyd Plus w nowych etykietach pojawiły się już na rynku, lecz sukcesywnie wymieniane będzie całe portfolio pigmentów. Nie spowoduje to jednak żadnych nieudogodnień, ponieważ kody produktów oraz ich nazwy pozostaną niezmienione.

Więcej na www.standox.pl

 

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się
 REKLAMA