REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy cromax  >  Koncentracja na wydajności – oferta szkoleniowa Cromax®

Koncentracja na wydajności – oferta szkoleniowa Cromax®

   

 

Wraz z dynamicznie rozwijającą się technologią produktów lakierniczych, zmianie ulegały m.in. standardy jakości, bezpieczeństwa pracy, czy zyskowności usługi naprawy renowacyjnej. Lakiery, które niegdyś gwarantowały najlepsze rezultaty, dzisiaj zastąpione przez ich lepsze odpowiedniki, już się nie sprawdzają.

Marka Cromax® od lat przoduje we wprowadzaniu na rynek innowacji, które usprawniają pracę w lakierni upraszczając i skracając czas wykonania naprawy lakierniczej. Dzięki wysoce produktywnym systemom produktów, doskonałemu serwisowi kolorystycznemu oraz dostosowanym do potrzeb lakierników kursom szkoleniowym, marka Cromax® nie jest wyłącznie dostawcą lakierów, lecz partnerem wspomagającym warsztaty lakiernicze w rozwijaniu ich biznesu.

Rozwój technologii produktowej nie byłby możliwy bez zapewniania szkoleń ukazujących faktyczne zalety nowych produktów oraz wymierne korzyści dla biznesów wynikających z ich ulepszonych właściwości. Z tego powodu koncentracja na wydajności to nie tylko domena produktów marki Cromax®, ale również jej szkoleń lakierniczych.

Celem kursów jest pokazanie, jak efektywne korzystać z dostępnych na rynku zaawansowanych technologicznie systemów produktowych do lakierowania renowacyjnego, czyli lakierować w sposób nie tylko poprawny, ale również wydajny oraz jak owa wydajność wpływa na całokształt procesów zachodzących w warsztacie.

Marcin Raczkowski, Doradca Techniczny marki Cromax® twierdzi, że „dla lakierników oraz właścicieli warsztatów wydajność ma coraz większe znaczenie. Nasze kursy szkoleniowe doskonale się w ten trend wpisują, ponieważ od lat skupiamy się na kształceniu, jak osiągać największą wydajność na każdym etapie procesu naprawy. Z naszej oferty szkoleń mogą skorzystać lakiernicy na różnym poziomie zaawansowania, chcący szkolić się zarówno kompleksowo, jak i jedynie w interesującym ich zakresie, od kursów stricte produktowych, po kursy dotyczące zarządzania lakiernią, czy cyfrowego doboru koloru przy użyciu spektrofotometru ChromaVision®.”

Pełna oferta aktualnych kursów szkoleniowych w roku 2014 dostępna jest na stronie internetowej www.cromax.pl.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA