a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta, samochody i muzyka country

Axalta, samochody i muzyka country

W ubiegłym tygodniu w Stanach Zjednoczonych odbyło się niezwykłe wydarzenie dla miłośników samochodów i muzyki country – Rev’n Rods & Heartland Music Tour. Jego współorganizatorem była firma Axalta.

Axalta

Fot. arch. Axalta

Rev’n Rods & Heartland Music Tour, wydarzenie organizowane przez Chevrolet Performance, to połączenie wyścigów samochodowych, wystawy aut oraz nocnych koncertów muzyki country. Trasa rozpoczęła się 17 lipca i wiodła przez sześć amerykańskich. Imprezę zakończono w piątek 22 lipca w Indianapolis.

W ramach trasy w trakcie dnia organizowane były wystawy aut, którym towarzyszyły przekąski i napoje, wieczorem natomiast odbywały się koncerty. Wystąpiły takie gwiazdy muzyki country jak Sammy Kershaw, Aaron Tippin, Collin Raye, Restless Heart, Terri Clark, Pam Tillis, James Otto czy John Michael Montgomery.

Axalta zaprezentowała niezwykłe przykłady sztuki samochodowej, wykonane przy użyciu farb marki Cromax, Nason, Standox i Spies Hecker, a także linii Hot Hues. Ponadto firma w połączeniu z wydarzeniem organizuje konkurs 2016 Paint Outside the Can Contest, w którym lakiernicy ze Stanów Zjednoczonych i Kanady mogą uwolnić swoją kreatywność przy pomocy produktów Axalty. Konkurs potrwa do 15 września.

Źródło: Axalta Coating Systems