REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta Coating Systems z nagrodą Frost & Sullivan

Koncern Axalta Coating Systems otrzymał ważne wyróżnienie w ramach corocznych nagród Best Practices, przyznawanych przez Frost & Sullivan. Zdobył tytuł Global Commercial Vehicle Coatings Company of the Year.

Axalta Coating Systems Frost & Sullivan

Fot. arch. Frost & Sullivan

Co roku firma badawczo-konsultingowa Frost & Sullivan wręcza swoje nagrody Company of the Year. Docenia w ten sposób podmioty wyróżniające się strategią rozwoju oraz jej implementacją w swojej branży. Nagrody przyznawane są za innowacje produktowe i technologiczne oraz związaną z tym pozycję lidera wśród klientów i na rynku.

Unikatowe produkty w odpowiedzi na potrzeby

W ramach tegorocznej edycji nagród Axalta została doceniona za opracowywanie innowacyjnych powłok na lekkie pojazdy i części zewnętrzne, odpowiadających na rosnące potrzeby sektora OEM. Jak skomentował Joseph Wood, wiceprezes działu Global Commercial Vehicle Coatings w Axalta Coating Systems:

Każdego dnia staramy się zbudować głębszą relację z naszymi klientami, słuchając ich potrzeb, dążąc do lepszego zrozumienia ich biznesów i dostarczając światowej klasy produkty i usługi. Pomagają im one spełnić cele związane z kosztem, jakością, zrównoważonym rozwojem i czasem cyklu.

W ramach swojej analizy firma Frost & Sullivan w sposób szczególny zwróciła uwagę na lakiery bazowe Imron® i Rival®, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię dzięki zmniejszeniu liczby etapów aplikacji z trzech do dwóch. Nowe produkty są unikatowe, ponieważ można je nanosić bezpośrednio na podłoża z tworzywa sztucznego – bez konieczności wykorzystania promotora adhezji.

Decyzja w oparciu o rozległą analizę

Decyzja o przyznaniu nagrody Best Practices Frost & Sullivan jest poprzedzona rozległą analizą. Eksperci firmy porównują różnych graczy na rynku, wykorzystując metodę pogłębionych wywiadów, analiz rynkowych oraz badań wtórnych.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA