a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta Coating Systems z nagrodą Frost & Sullivan

Axalta Coating Systems z nagrodą Frost & Sullivan

Koncern Axalta Coating Systems otrzymał ważne wyróżnienie w ramach corocznych nagród Best Practices, przyznawanych przez Frost & Sullivan. Zdobył tytuł Global Commercial Vehicle Coatings Company of the Year.

Axalta Coating Systems Frost & Sullivan

Fot. arch. Frost & Sullivan

Co roku firma badawczo-konsultingowa Frost & Sullivan wręcza swoje nagrody Company of the Year. Docenia w ten sposób podmioty wyróżniające się strategią rozwoju oraz jej implementacją w swojej branży. Nagrody przyznawane są za innowacje produktowe i technologiczne oraz związaną z tym pozycję lidera wśród klientów i na rynku.

Unikatowe produkty w odpowiedzi na potrzeby

W ramach tegorocznej edycji nagród Axalta została doceniona za opracowywanie innowacyjnych powłok na lekkie pojazdy i części zewnętrzne, odpowiadających na rosnące potrzeby sektora OEM. Jak skomentował Joseph Wood, wiceprezes działu Global Commercial Vehicle Coatings w Axalta Coating Systems:

Każdego dnia staramy się zbudować głębszą relację z naszymi klientami, słuchając ich potrzeb, dążąc do lepszego zrozumienia ich biznesów i dostarczając światowej klasy produkty i usługi. Pomagają im one spełnić cele związane z kosztem, jakością, zrównoważonym rozwojem i czasem cyklu.

W ramach swojej analizy firma Frost & Sullivan w sposób szczególny zwróciła uwagę na lakiery bazowe Imron® i Rival®, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię dzięki zmniejszeniu liczby etapów aplikacji z trzech do dwóch. Nowe produkty są unikatowe, ponieważ można je nanosić bezpośrednio na podłoża z tworzywa sztucznego – bez konieczności wykorzystania promotora adhezji.

Decyzja w oparciu o rozległą analizę

Decyzja o przyznaniu nagrody Best Practices Frost & Sullivan jest poprzedzona rozległą analizą. Eksperci firmy porównują różnych graczy na rynku, wykorzystując metodę pogłębionych wywiadów, analiz rynkowych oraz badań wtórnych.

Źródło: Axalta Coating Systems