REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AskVal.com – z Valsparem nie jesteś sam!

Valspar uruchomił nową cyfrową platformę skierowaną do klientów indywidualnych, AskVal.com. Na podstawie wyszczególnionych przez nas kryteriów, zdjęć z Pinteresta a nawet analizy naszej osobowości pomaga ona stworzyć wymarzoną paletę odcieni farb do wnętrz.

Valspar AskVal.com AskValValspar Pinterest Analyzer – pierwsze w swoim rodzaju narzędzie do analizy zdjęć z Pinteresta, bezpłatne porady ekspertów dotyczące wystroju wnętrz, dopasowanie koloru na podstawie fotografii pomieszczenia, quiz osobowościowy określający nasze kolorystyczne preferencje, a do tego – na terenie Stanów Zjednoczonych – opcja bezpłatnej dostawy próbki odcienia. To tylko niektóre z funkcjonalności, jakie oferuje nowa platforma. Strona pomaga klientowi wybrać ten właściwy kolor, opierając się również na najnowszych trendach w modzie i branży kosmetycznej.

Jak mówi Heidi Petz, wiceprezes ds. marketingu w oddziale Valspar North America Consumer Division, firma chce zachęcić swoich klientów do podejmowania własnych, mniejszych lub większych, projektów malarskich, oraz pokazać im, że „zrobić to samodzielnie” wcale nie oznacza „zrobić to samemu”. Valspar oferuje wsparcie na wszystkich etapach prac, zaczynając od wyboru odpowiedniego odcienia.

Test osobowości pomaga stworzyć paletę, która najbardziej będzie do nas pasowała. Z kolei Pinterest Analyzer pozwala przełożyć Piny użytkownika na język kolorów. Współpraca z Pinterestem była naturalnym krokiem, ponieważ to właśnie z niego bardzo często korzystają osoby poszukujące inspiracji do swoich projektów malarskich. Tym zaś, którzy w dalszym ciągu nie mogą się zdecydować, firma oferuje bezpłatne konsultacje on-line z ekspertami.

Niektóre z funkcjonalności, jak opcja bezpłatnej dostawy próbki, dostępne są tylko na terenie Stanów Zjednoczonych, z innych jednak korzystać mogą swobodnie również klienci polscy. Wystarczy znajomość języka angielskiego. Zachęcamy do wypróbowania nowej platformy!

Źródło: Valspar

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA