REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel wspiera ekstremalne żeglowanie

AkzoNobel zyskał świetną okazję do wypromowania swoich farb jachtowych marki Awlgrip. Zostaną one wykorzystane do pokrycia katamaranów biorących udział w dorocznych regatach Extreme Sailing Series.

AkzoNobel

Katamarany Extreme 40 biorące udział w Extreme Sailing Series zostaną pokryte farbami jachtowymi Awlgrip od AkzoNobel. Fot. arch. AkzoNobel

Regaty Extreme Sailing Series odbywają się zawsze blisko brzegu, w porcie, tak by widzowie mogli je łatwo obserwować. A jest na co popatrzeć – łodzie rozwijające nieprawdopodobne prędkości, efektowne zwroty akcji… Wszystko to sprawiło, że zawody cieszą się coraz większą popularnością.

Koncern AkzoNobel liczy na to, że odrobina tego blasku sławy spadnie i na niego. Póki co zawarł umowę o współpracy z Extreme Sailing Series na najbliższe dwa lata. W ramach niej farbami jachtowymi Awlgrip pokryte zostaną katamarany Extreme 40, które dzięki temu, jak zapewnia producent, będą w stanie rozwinąć prędkości osiągane dotychczas tylko przez łodzie motorowe. Farby Awlgrip są też wytrzymałe i zapewniają efektowny wygląd.

Jak mówi Conrad Keijzer, dyrektor oddziału Performance Coatings, zawody Extreme Sailing Series to nie tylko świetna okazja, by zaprezentować miłośnikom sportów wodnych możliwości farb Awlgrip. Wspierając to wydarzenie, rozgrywające się zawsze w miejskich portach, AkzoNobel dokłada kolejną cegiełkę do swojej inicjatywy Human Cities, przyczyniając się do stworzenia przyjaznej przestrzeni miejskiej.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA