REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel i Walter Mäder nadal partnerami

Firma Walter Mäder oraz AkzoNobel – lider szwajcarskiego rynku – ogłosili, że w dalszym ciągu utrzymają ścisłą współpracę w zakresie sprzedaży farb i lakierów.

AkzoNobel Mäder

Fot. arch. Mäder

Na mocy umowy w ofercie AkzoNobel na szwajcarskim rynku obok produktów jego własnych marek Herbol, Sikkens i Swiss Lack znajdują się również farby i lakiery Mäder. Współpraca trwa od roku 2008.

Komentując przedłużenie kontraktu, przedstawiciele AkzoNobel i Mäder podkreślili łączące obie firmy wartości. Obydwie słyną z najwyższej jakości produktów i mają bogate doświadczenie w dziedzinie farb przemysłowych, obydwie kładą również nacisk na ochronę środowiska.

Źródło: Mäder

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA